Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Celoroční silniční asistence pro motorky

jen za 1090 Kč

Myslíme i na majitele skútrů.

jen za 250 Kč ročně.

Asistenční

služby pro motorkáře

Jedinečné pojištění

pro milovníky motorek a skútrů.

více informací

Pojištění asistenčních služeb MotoCare ® je první samostatný program pro motorkáře, speciálně sestavený tak, aby vás a vaši motorku ochránil v České republice i v zahraničí. Ať se cokoliv pokazí, naše asistenční vozidla zasáhnou na místě do 1 hodiny, a vy tak za 3 koruny na den můžete těžit z široké škály služeb. Ušetříte za drahý odtah a vaše motorka se dostane vždy do toho nejlepšího servisu.

Plnění z pojištění asistenčních služeb MotoCare ® i MotoCare Fun ® není omezeno počtem najetých kilometrů. Naše asistenční a odtahové služby vám pomohou nejen v případě nehody, poruchy, defektu pneumatik, vybití baterie či nedostatku paliva. Také vám rádi poradíme, co dělat, svítí-li na palubní desce některá z kontrolek nebo kde najdete nejbližší ubytování. A to 24 hodin denně po celé Evropě.

Pro skútry je zajištěna pomoc specialistů, příjezd zásahového vozidla, odtažení a úschova skútru, jeho případná repatriace a hlavně možnost pokračovat dále v cestě, a to za méně než 1 korunu na den. Pro motocykly je navíc připraveno náhradní vozidlo na 5 dní zdarma a ubytování pro řidiče a spolucestujícího.

Služba MotoCare ® nebo MotoCare Fun ® je rovněž vhodným doplňkem standardního pojištění motocyklů. Kombinací povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění asistenčních služeb uděláte maximum pro ochranu sebe a svého stroje na cestách celé Evropy. Sjednejte si pojištění MotoCare ® nebo MotoCare Fun ® pro skútry online, telefonicky nebo u vybraných partnerů a prodejců motocyklů.

Co pojištění MotoCare a MotoCare Fun obsahuje?

MotoCare © vám zajistí bezplatnou asistenci ve všech níže popsaných případech a pojistné plnění 35 000 Kč na jednu událost. Do limitu nespadají náklady na opravu motocyklu, pokud se ovšem v zahraničí dostanete do finanční tísně, můžete využít prémiovou službu EUROP Benefit. Ta zajistí i vyzvednutí opravené motorky.

MotoCare Fun © nabízí pojistné plnění 15 000 Kč na jednu pojistnou událost. S pojištěním můžete využít náhradní dopravu a služba EUROP Benefit zajistí vyzvednutí opraveného skútru na území České republiky.

Pojistné plnění / událost Motocare

MotoCare ©
Motocare Fun

MotoCare Fun ©
 
35 000 Kč 15 000 Kč
  ČR Zahraničí ČR Zahraničí
Cena 1090,- / rok. 250,- / rok.
Specialisté v asistenčním call centru MotoCare jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně. Volejte 810 100 800, sdělte nám vaše kontaktní údaje, číslo pojistné smlouvy a detaily vzniklé situace.
Telefonické informační služby
       
Díky MotoCare a MotoCare Fun se dostanete vždy do toho nejvhodnějšího servisu, do vzdálenosti 100 km od místa události, v případě, že motorku nepůjde opravit na místě do hodiny od příjezdu zásahového vozidla.
vyhledání nejbližšího autorizovaného servisu
ANO ANO ANO ANO
S MotoCare a MotoCare Fun máte přístup k fundovaným odborníkům, se kterými můžete konzultovat poruchu pomocí konferenčního hovoru. Zajistíme i spojení s technikem autorizovaného servisu.
technická konzultace po telefonu
ANO ANO ANO ANO
Odborní technici MotoCare jsou připraveni vyřešit i ten nezapeklitější problém.
Technická pomoc
       
MotoCare vás ochrání na cestách po České republice i v zahraničí. Naše zásahové vozidlo vyhledá vaši motorku či skútr a pomůže např. s opravou defektu nebo vyproštěním vozidla zpět na silnici.
silniční asistence
ANO ANO ANO ANO
Bezplatné odtažení motorky do autorizovaného servisu do vzdálenosti 100 km.
odtažení motorky
ANO ANO ANO ANO
Uschováme motorku nebo skútr až na 5 dní, dokud si je nepřevezme cílový servis či dílna.
úschova motorky
ANO ANO ANO ANO
Díky MotoCare nemusíte nocovat u silnice – pokud vaši motorku neopravíme do 12 hodin, můžete pokračovat v cestě do cílové destinace, svého bydliště nebo se v klidu ubytovat. MotoCare Fun nabízí pouze náhradní dopravu v případě krádeže nebo nepojízdnosti skútru (taxíkem nebo vlakem 1. třídy do 100 km od události).
Náhradní ubytování či doprava
       
S MotoCare může vaše cesta pokračovat díky zapůjčení náhradního vozidla kategorie B (např. Škoda Fabia) až na 5 dní. MotoCare Fun náhradní vozidlo nezahrnuje.
zapůjčení auta (5 dní)
ANO ANO NE NE
S MotoCare a MotoCare Fun můžete pokračovat v cestě vlakem 1. třídy až do vzdálenosti 100 km od místa pojistné událos
vlak
ANO ANO ANO ANO
S MotoCare se můžete v případě poruchy ubytovat na 1 noc se snídaní v hotelu střední kategorie. MotoCare Fun náhradní ubytování nezahrnuje.
hotel
ANO ANO NE NE
S MotoCare se váš plechový miláček dostane zpět domů.
Repatriace motocyklu
       
Může se stát, že vaši motorku nepůjde v zahraničí do 12 hodin od události opravit. V tom případě zajistíme repatriaci stroje do českého autorizovaného servisu s náklady do výše pojistného limitu. Využitím služby však ztrácíte možnost využít náhradní ubytování a dopravu, stejně jako služby EUROP Benefit.
odtažení vozidla do domovského servisu
ANO ANO NE NE
Využijte praktické prémiové služby.
EUROP Benefit
       

Jakmile bude vaše motorka opravená, MotoCare zajistí cestu pro její vyzvednutí.

vyzvednutí vozidla
NE 8 000,- 3 000,- NE
Finanční rezerva se na cesty hodí a s EUROP Benefit je tu vždy někdo, kdo vám doručí hotovost pro úhradu oprav motorky či zaplacení pokuty.
finanční hotovost v případě nouze
NE ANO NE NE
Cena 1090,- / rok. 250,- / rok.

Chci sjednat MotoCare nebo MotoCare Fun na 1 rok

Sjednat telefonicky 810 100 800 Sjednat online
 

Nonstop asistenční linka pro volání ze zahraničí: +420 221 586 658

Do Europ Assistance se vždy dovoláte

Call centrum Europ Assistance je tu neustále pro vás. Na vaše zavolání čeká 55 operátorů na 200 telefonních linkách, kteří hovoří 12 světovými jazyky.

Můžeme se chlubit těmi nejvyššími standardy – na lince čekáte průměrně jen 11 sekund a 85 % všech hovorů přijmeme do 20 vteřin. Pak už jen počkáte na pomoc silniční asistence, která je u vás obvykle do 45 minut.

Volejte nonstop 810 100 800

Asistenční službě nahlaste:
  • vaše jméno, příjmení a kontaktní telefonní číslo
  • model skútru či motocyklu, VIN a RZ
  • číslo smlouvy (asistenčního programu)
  • místo, kde se nachází nepojízdný skútr či motocykl
  • důvod nepojízdnosti a další okolnosti důležité k určení nejvhodnějšího řešení události

Více o společnosti Europ Assistance na oficiálním webu:
www.europ-assistance.cz

Naši partneři

Kdo je Europ Assistance?

Europ Assistance Česká a Slovenská republika patří do jedné z největších mezinárodních skupin asistenčních centrál Europ Assistance Group (Generali Group). Již od roku 1963 poskytuje naše skupina služby klientům po celém světe.

Více o nás na oficiálním webu:
www.europ-assistance.cz